2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Pruszków
Dodane 22 kwietnia 2024

Kasjer-sprzedawca Stacja Paliw Lotos 404 w Pruszkowie

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Pruszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Stacja paliw Lotos (grupa MOL) 404 szuka pracownika - kasjer-sprzedawca.

Stacja znajduję się w Pruszkowie, ul. Poznańska 24.

Wymagania:

- gotowość do pracy w systemie 12-sto godzinnym oraz systemie zmianowym;

- umiejętność dostosowania się do pracy w zespole i obowiązujących zasad;

- zaangażowanie w realizowaniu zadań sprzedażowych;

- uczciwość i lojalność;

- kultura osobista;

- życzliwość;

- pozytywne nastawienie do ludzi;

Podstawowe zadania:

- fachowa obsługa klienta oraz aktywna sprzedaż zgodnie ze standardami obowiązującymi w LOTOS Paliwa sp. z o.o.;

- dbanie o czystość i porządek na stacji;

- dbałość o powierzone mienie przedsiębiorstwa oraz używanie go zgodnie z przeznaczeniem i zasadami bezpieczeństwa;

- aktywny udział w organizowanych akcjach promocyjnych;

- pogłębianie wiedzy z zakresu oferowanych produktów i usług.

Oferujemy:

- pracę w miłej i przyjaznej atmosferze;

- stałą pensję oraz dodatkową premię uzależnioną m.in. od wyników sprzedaży;

- dodatek za pracę w dniach ustawowo wolnych od pracy;

- świadczenie urlopowe;

- rabat na paliwo;

- wypłaty zawsze w terminie;

- elastyczny grafik;

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie;

- pracę w renomowanej firmie;

- możliwość rozwoju;

- możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego;

- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w sektorze obsługi klienta.

Osoby spełniające powyższe oczekiwania i zainteresowane pracą na proponowanym stanowisku prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem portalu.

W przypadku, gdy zakres przesyłanych przez Pana/Pani danych wykracza poza katalog określony w art. 22¹ Kodeksu Pracy tj. imię (imiona) i nazwisko; imiona rodziców; datę urodzenia; miejsce zamieszkania (adres do korespondencji); wykształcenie; przebieg dotychczasowego zatrudnienia prosimy o zamieszczenie klauzuli o treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w postępowaniu rekrutacyjnym."

Zastrzegamy prawo odpowiadania tylko na wybrane oferty.

Lokalizacja

Pruszków,

Mazowieckie

Mazowieckie, Pruszków
ID: 721442883