2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wodzisław Śląski
Dodane 03 kwietnia 2024

Kasjer sprzedawca Stacja Paliw MOL Wodzisław Śląski

Wynagrodzenie

27,70 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wodzisław Śląski

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukiwany najlepiej pracownik na weekendy bądź na 1/2 etatu

Mile widziany Status ucznia/Studenta

Sprzedawca na Stacji Paliw LOTOS

Miejsce pracy: Wodzisław Śląski, ul. W.Witosa 26

WYMAGANIA

  • wykształcenie średnie lub zawodowe;

  • mile widziane doświadczenie w pracy w handlu detalicznym;

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym;

  • umiejętność dostosowania się do pracy w zespole i obowiązujących zasad;

  • kultura osobista;

  • życzliwość;

  • pozytywne nastawienie do ludzi;

  • uczciwość;

  • mile widziana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

PODSTAWOWE ZADANIA

  • obsługa klienta zgodnie ze standardami obowiązującymi w Mol Polska sp. z o.o.;

  • obsługa systemu kasowego oraz wystawianie dokumentów kasowych zgodnie z obowiązującymi przepisami;

  • dbałość o powierzone mienie przedsiębiorstwa oraz używanie go zgodnie z przeznaczeniem i zasadami bezpieczeństwa;

  • aktywny udział w organizowanych akcjach promocyjnych;

  • pogłębianie wiedzy z zakresu oferowanych produktów i usług.

OFERUJEMY

  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze;

  • stałe wynagrodzenie plus premię zależną od osiągniętych wyników;

  • dodatek za pracę w niedziele wolne od handlu i w dni ustawowo wolne 5 zł do godziny;

  • pracowniczą kartę rabatową na paliwo i produkty firmy;

  • stawka 27,7 zł brutto na godzinę Umowa zlecenie

DODATKOWE INFORMACJE

  • pracodawcą Pracownika Stacji jest podmiot gospodarczy zarządzający stacją paliw w imieniu Mol Polska spółka z o.o.;

  • rekrutację kandydatów na w/w stanowisko prowadzi Zarządzający Stacją Paliw.

Osoby spełniające powyższe oczekiwania i zainteresowane pracą na proponowanym stanowisku

prosimy o przesłanie CV:

  • poprzez formularz na stronie olx (preferowane)

  • lub dostarczenie osobiście na stację paliw Mol Wodzisław Śląski przy ul. W.Witosa 26

Prosimy o załączenie klauzuli :

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji w Mol Polska Sp. z o.o. oraz w spółkach zależnych grupy kapitałowej LOTOS zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.02 Nr 101, poz. 926 ze zm.)".

Zastrzegamy prawo odpowiadania tylko na wybrane oferty.

Lokalizacja

Wodzisław Śląski,

Śląskie

Śląskie, Wodzisław Śląski
ID: 909135859