2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Małopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Chrzanów
Dodane 17 kwietnia 2024

Kasjer - Sprzedawca Tenczynek

Wynagrodzenie

4 850 - 5 000 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Chrzanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z rozwojem, FIRMA SMAKI TRADYCJI LEŚNIAK poszukuje pracowników:

Miejsce pracy i stanowisko:

Tenczynek ul Zielona .

Zakres obowiązków:

- obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy,

- obsługa kasy fiskalnej,

- ekspozycja towarów,

- składanie zamówień u dostawców i przyjmowanie dostaw,

- dbanie o porządek oraz estetykę miejsca pracy

Wymagania:

- samodzielność

- uczciwość i rzetelność

- doświadczenie na podobnym stanowisku

- osoby ubiegające się o pracę powinny posiadać aktualną książeczkę Sanepidu  (możliwość skierowania na badanie w celu pozyskania uprawnień) Tel. 53*******10 Cv prosimy przesyłać na adres e-mail W CV prosimy o umieszczenie następującego zapisu:  "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Lokalizacja

Chrzanów,

Małopolskie

Małopolskie, Chrzanów
ID: 876023469