2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Legionowo
Dodane 24 kwietnia 2024

Kasjer/sprzedawca w Piekarni/Kawiarni

Wynagrodzenie

26 - 29 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Legionowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Wytwórnia Chleba Rzemieślniczego w Legionowie rekrutuje!

Szukamy komunikatywnej osoby do sprzedaży naszych wyrobów.

Zatrudnienie na cały etat, praca zmianowa 5.00 - 13.00 i 10.00 - 18.00, od poniedziałku do niedzieli.

Oferujemy 23 zł-25zł netto (na rękę) za godzinę pracy.

Obowiązki:

  • Obsługa klienta.

  • Dbanie o czystość i porządek w sklepie.

  • Dbanie o ekspozycję produktów.

  • Przygotowywanie i sprzedaż produktów.

Wymagania:

  • Dyspozycyjność.

  • Książeczka sanepidowska lub gotowość do jej wyrobienia.

  • Komunikatywność.

  • Mile widziane doświadczenie w handlu.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Wysoka kultura osobista.

  • Zaangażowanie i motywacja do pracy.

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

  • Uczciwość i pracowitość.

Dodatkowym atutem będzie umiejętność obsługi ekspresu ciśnieniowego.

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny 5 0 7 3 1 6 4 0 0

lub osobiście na Batorego 56 w Legionowie

Lokalizacja

Legionowo,

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Legionowo
ID: 914286514