2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Podkarpackie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Rzeszów
Dodane 12 kwietnia 2024

Kasjer/sprzedawca w sklepie Żabka

Wynagrodzenie

25 - 30 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Przyjmę do pracy dyspozycyjną, pracowitą i uczciwą osobę na pełen etat, najlepiej na dłuższy okres pracy. Żabka znajduje się w centrum rynku.

Twoje zadania:

-Obsługa Klientów

-Dbałość o prawidłową ekspozycję produktów oraz utrzymanie porządku w sklepie

-Bieżące towarowanie sklepu,

-Przyjmowanie dostaw,

-Kontrole dat przydatności produktów,

Wymagamy:

-Doświadczenie w pracy w sklepie nie jest wymagane, wszystkiego Cię nauczymy,

-Książeczka sanepidowską,

-Gotowość do pracy w systemie zmianowym (6:00-14:30, 14:30-23:00),

-Punktualność, uczciwość, dobra organizacja pracy

Oferujemy:

-umowa zlecenie

-elastyczny grafik

-przeszkolenie do pracy -miły, przyjazny zespół

-podstawa + premia za dobrze wykonywane przydzielane obowiązki

Zainteresowane osoby proszę o wysłanie CV wraz z klauzurą Rodo oraz zdjęciem.

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 911240145