2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Warszawa
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Mokotów
Dodane 09 maja 2024

Kasjer-Sprzedawca w Sklepie Żabka przy Metrze Wilanowska

Wynagrodzenie

3 600 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Miejsce pracy: Sklep Żabka, ul. Puławska 186, przy metrze Wilanowska

System zmianowy: 6:00-14:30 oraz 14:30-23:00

Mile widziane osoby uczące się!

Poszukujemy kandydatów na pół etatu oraz na pełny etat.

Oferujemy:

  • Przeszkolenie do pracy - z nami zdobędziesz potrzebne umiejętności.

  • Stabilną i długotrwałą współpracę na sklepie - rozwijaj się razem z nami.

  • Miły, przyjazny zespół - praca w przyjaznym otoczeniu.

  • Miesięczna premia do 1000 zł - dodatkowy zastrzyk gotówki za Twoje zaangażowanie.

Twoje zadania:

  • Obsługa kasy fiskalnej - zdobędziesz umiejętność obsługi nowoczesnej kasy.

  • Obsługa klientów zgodnie ze standardami sieci - ucz się od najlepszych.

  • Uczciwość i rzetelność - te wartości są dla nas kluczowe.

  • Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków - razem tworzymy sklep doskonały!

Wymagamy:

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym - elastyczność czasowa to nasza moc.

  • Punktualność - dla nas to podstawa.

  • Uczciwość - jesteśmy fair wobec siebie i naszych klientów.

  • Dobra organizacja pracy - z nami nauczysz się efektywności.

Jeśli jesteś osobą zaangażowaną, pełną energii i gotową do pracy w dynamicznym otoczeniu, to właśnie Ciebie szukamy! Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się razem z nami.

Nie przegap tej fantastycznej okazji - dołącz do rodziny Żabka i rozpocznij swoją drogę zawodową już teraz!

Przyszłość z Żabką:

Chcemy, abyś wiedział, że Twoja przyszłość z nami może być jeszcze bardziej obiecująca! Oprócz pracy jako Kasjer-Sprzedawca, oferujemy Ci wsparcie w otwarciu własnego sklepu w przyszłości. Jeśli marzysz o własnym biznesie, my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc i dostarczyć Ci niezbędne narzędzia i wiedzę.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 818515355