2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Kujawsko-pomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Włocławek
Dodane 01 maja 2024

Kasjer-sprzedawca Włocławek

Lokalizacja

Włocławek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

38 lat na polskim rynku, 36 sklepów firmowych, 3 restauracje i całe mnóstwo zadowolonych Klientów robiących codziennie zakupy w naszych sklepach… Do tego masa wypieczonych bułek, chlebów, ciast i ugotowanych pysznych dań. A to wszystko dzięki naszym Pracownikom! To właśnie Oni – działając w zespole, pracując z pasją, podążając za potrzebami Klientów, troszcząc się o innych – tworzą sukces firmy Piekuś!

Bo sukces tworzą ludzie!

Jeżeli:

·        Lubisz współpracę z klientami;

·        Jesteś osoba optymistycznie nastawioną do świata i ludzi;

·        Odpowiedzialnie i z zaangażowaniem podchodzisz do powierzonych zadań;

·        Jesteś dyspozycyjny/a.

Piekuś jest idealnym miejscem dla Ciebie!

Twoje zadania

·        Obsługa klientów tak, aby pokochali kupować w naszym sklepie;

·        Obsługa kasy fiskalnej i okienka drive;

·        Przyjmowanie dostaw towarów;

·        Składanie zamówień;

·        Przygotowywanie świeżych kanapek;

·        Wypiekanie wybranego asortymentu;

·        Dbanie o estetyczny wygląd sklepu i ekspozycję towarów.

Zapewnimy Tobie

·        Umowę o pracę;

·        Wynagrodzenie zasadnicze plus premię;

·        3 razy w roku dodatek finansowy na święta i paczki noworoczne dla dzieci;

·        Dodatkowe ubezpieczenie na życie;

·        Prywatną opiekę medyczną współfinansowaną przez pracodawcę;

·        Słodkie deputaty;

·        Zniżki pracownicze na pieczywo;

·        Kartę zniżkową na paliwo;

·        Profesjonalne szkolenia.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Włocławek,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Włocławek
ID: 914166692