2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Opolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Głogówek
Dodane 16 kwietnia 2024

Kasjer- Sprzedawca Żabka

Lokalizacja

Głogówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Poszukujemy osoby na stanowisko Kasjer - Sprzedawca do sklepu Żabka Głogówku.

Praca w trybie zmianowym 6:00-15:00 ; 15:00- 23.00

Możliwość podjęcia zatrudnienia na 1/2 etatu, bądz też o charakterze dorywczym

Obowiązki:

  • profesjonalna obsługa klienta na sali sprzedaży, spełniająca standardy sieci;

  • obsługa kasy fiskalnej, kolektury lotto, przyjmowanie paczek kurierskich

  • dbanie o prawidłową ekspozycję produktów na sklepie;

  • uzupełnianie dostępności towarów na półkach;

  • weryfikacja terminów przydatności;

  • obsługa dostaw: przyjmowanie i rozkładanie towaru;

  • przygotowanie wypieków, obsługa małej gastronomii

  • dbanie o czystość na sali sprzedaży i zapleczu.

Wymagania:

  • pracowitość

  • orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych (książeczka sanepidowska)- bądź chęć jej wyrobienia

  • rzetelność, dyspozycyjność, uczciwość

Oferujemy:

  • umowę zlecenie

  • elastyczny grafik pracy

  • Premie od zaangażowania i wyników

  • Wynagrodzenie na okresie próbnym 27,7 zł/h

Lokalizacja

Głogówek,

Opolskie

Opolskie, Głogówek
ID: 798674376