2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Śląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Zabrze
Dodane 16 maja 2024

KASJER/SPRZEDAWCA Zabrze/Ruda Śl zatrudnię

Lokalizacja

Zabrze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zatrudnię od zaraz osobę na stanowisko kasjer/sprzedawca do sklepu spożywczego Delikatesy Nadia mieszczącego się w Zabrzu lub Rudzie Śląskiej (wybór punktu zależy od państwa) Samodzielna praca w małym zespole w systemie jednozmianowym lub międzyzmiany w godzinach 6:00-14:00 lub 14:00-22:00. Praca również w święta i weekendy.

Obowiązki: • Obsługa kasy i terminala płatniczego.
 • Profesjonalna obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy.
 • Dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy.
 • Wykładanie towaru i dbanie o właściwą ekspozycję produktów.
 • Przyjmowanie dostaw towarów.
 • Utrzymywanie estetycznego wyglądu sklepu.
 • Przestrzeganie standardów jakości i czystości w sklepie.
 Wymagania: • Zaangażowanie i chęć do pracy.
 • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów.
 • Punktualność i rzetelność.
 • Umiejętność pracy w zespole.
 • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
 • Podstawowa znajomość obsługi komputera.
 • Kultura osobista i wysoka kultura obsługi klienta.
 • Niekaralność i uczciwość. Proszę o kontakt pod numerem telefonu: 73*******00 lub 50*****37

Lokalizacja

Zabrze,

Śląskie

Śląskie, Zabrze
ID: 918770457