2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Somianka
Dodane 25 kwietnia 2024

Kasjer/Sprzedawca - ZM Somianka

Lokalizacja

Somianka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Opis

O nas.

Zakłady Mięsne Somianka to Firma rodzinna z polskim kapitałem. Powstała w roku 1992. w miejscowości Somianka. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w przetwórstwie mięsnym, prowadzi ubój trzody chlewnej, rozbiór mięsa wieprzowego, wołowego i drobiowego, wprowadzając na polski rynek wysokiej jakości wędliny, kiełbasy, boczki oraz wyroby podrobowe. Dodatkowym przedmiotem działalności przedsiębiorstwa jest działalność usługowa i handlowa w zakresie sprzedaży detalicznej, prowadzonej w sieci własnych sklepów o profilu ogólnospożywczym. Obecnie mamy 38 sklepów w 29 miejscowościach.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujmy do swojego zespołu Pracownika do sklepu w Somiance.

OFERUJEMY: Umowę o pracę Możliwość dopasowania wymiaru etatu do Twoich potrzeb w zależności od sytuacji kadrowej sklepu. Profesjonalne wdrożenie i wsparcie .Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy .Bony na Święta. Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę i pracę w dynamicznym zespole. Comiesięczną premię uzależnioną od wyników sklepu na które masz wpływ. Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach. Spotkania integracyjne.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Profesjonalna obsługa Klienta przy kasie fiskalnej i na sali sprzedaży. Dbanie o właściwy sposób ekspozycji towarów .Przyjmowanie dostaw i wykładanie towaru. Przygotowywanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych .Zapewnienie standardów czystości i jakości w sklepie oraz w jego obrębie.

MILE WIDZIANE: Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych. Doświadczenie w pracy w handlu detalicznym.

Lokalizacja

Somianka,

Mazowieckie

Mazowieckie, Somianka
ID: 898912559