2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Dolnośląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Biskupice Podgórne
Dodane 19 kwietnia 2024

Kasjer w stołówce pracowniczej

Wynagrodzenie

27,70 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Biskupice Podgórne

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Businessbar to stabilna firma gastronomiczna prowadząca kantyny pracownicze w dużych przedsiębiorstwach oraz restauracje w centrach handlowych. Obecnie do Naszego Zespołu poszukujemy osoby na stanowisko kasjer/sprzedawca.

Miejsce pracy: Biskupice ppodgórne

Zakres obowiązków:

1. Obsługa kasy fiskalnej i przeprowadzanie transakcji płatniczych.

2. Obsługa klienta przy dokonywaniu płatności oraz udzielanie informacji dotyczących menu i promocji.

3. Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy oraz dbanie o estetyczny wygląd kasy i eksponowanych dań.

4. Prowadzenie dziennej ewidencji finansowej zgodnie z obowiązującymi procedurami.

5. Przygotowywanie napojów

Wymagania:

1. Doświadczenie w obsłudze kasy będzie dodatkowym atutem, ale nie jest konieczne (jeśli chcesz wszystkiego Cię nauczymy).

2. Komunikatywność i umiejętność pracy z klientem.

3. Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.

4. Umiejętność pracy w zespole.

5. Dyspozycyjność i punktualność.

Jeśli jesteś osobą dynamiczną, lubiącą kontakt z ludźmi i poszukujesz pracy w gastronomii, to zapraszamy do aplikowania.

Lokalizacja

Biskupice Podgórne,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Biskupice Podgórne
ID: 912990045