2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Wieliszew
Dodane 13 kwietnia 2024

kasjerka / kasjer

Wynagrodzenie

25 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wieliszew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukiwany pracownik do sklepu Żabka.

Szukamy osoby energicznej, gotowej podjąć zatrudnienie na pełnym etacie, z zapałem do pracy, nie bojącej się wyzwań fizycznych ( przyjmowanie dostaw)

  • Lokalizacja:

    Ul. Książęca 15 Wieliszew

  • Rodzaj umowy:

-umowa o pracę

-umowa zlecenie

(praca w tygodniu i w weekend wg. grafiku)

  • Stawka:

    20zł netto za godzinę (na początek, potem wyższa stawka)

  • Dodatkowe korzyści:

-premia jakościowa za wyniki tajemniczego klienta i audytu 200zł

-konkurs: ,,pro-sprzedawca": nagrody od 100zł do nawet 1000zł ( w bonach zakupowych)

-karta multi-sportu

  • Obowiązki:

    obsługa klienta, przygotowywanie posiłków (fast-food), dokładanie towaru, przyjmowanie dostaw, dbanie o porządek i czystość w sklepie i jego otoczeniu, utrzymywanie standardów obsługi i jakości sklepu.

  • Wymagania:

    książeczka sanepidowska, dyspozycyjność, gotowość do pracy, umiejętność pracy w grupie i nawiązywania kontaktów z klientem, uprzejmość, pozytywne nastawienie,

Doświadczenie mile widziane, ale: NIE WYMAGANE !!

wszystkiego nauczymy na miejscu :)

Lokalizacja

Wieliszew,

Mazowieckie

Mazowieckie, Wieliszew
ID: 911485302