2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Śląskie
  5. Montaż i serwis - Gliwice
  6. Montaż i serwis - Brzezinka
Dodane 25 kwietnia 2024

Kaufland Magazyn Gliwice - Konserwator

Wynagrodzenie

4 800 - 5 250 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gliwice, Brzezinka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Konserwator

w Departamencie Logistyki

Centrum Dystrybucyjne Aleja Jana Nowaka-Jeziorańskiego 1, 44-164 Kleszczów

Jesteśmy międzynarodową firmą handlową, której siłę stanowi kilkanaście tysięcy zaangażowanych pracowników. Co sprawia, że jesteśmy wyjątkowi? Efektywność, dynamika i fair play. Zostań częścią naszego zespołu i każdego dnia dbaj o to, aby nasze sklepy były na czas w pełni zaopatrzone w różnorodne i świeże produkty. Przenieś swoje umiejętności bezpośrednio do naszych centrów logistycznych lub pokaż swój talent w zarządzaniu łańcuchem dostaw. Zadbamy o Twoją przyszłość, oferując Ci rozwój zawodowy i możliwość wykorzystania Twoich mocnych stron.

Jakie będą Twoje zadania:

  • obsługa urządzeń technicznych oraz inspekcja i konserwacja instalacji technicznych

  • wykonywanie bieżących napraw wyposażenia obiektu

  • usuwanie nieskomplikowanych awarii urządzeń oraz wózków widłowych oraz ich czyszczenie i konserwacja

  • wykonywanie drobnych prac budowlanych i montażowych koniecznych do utrzymania infrastruktury magazynu

  • uzupełnianie dokumentacji dotyczącej bieżących napraw i konserwacji.

Co Ci zapewnimy:

  • umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie do 5250 zł brutto miesięcznie

  • indywidualne możliwości rozwoju (np. zdobycie uprawnień do obsługi podestów ruchomych, uprawnień SEP itp.)

  • ciekawe i odpowiedzialne zadania w dynamicznym zespole, gdzie panuje atmosfera wzajemnego szacunku

  • pracę w nowoczesnym centrum logistycznym

  • bogaty pakiet benefitów (m. in.: prywatną opiekę medyczną, karta Multisport, bony oraz upominki z okazji świąt, program grupowego ubezpieczenia na życie, zniżki u partnerów biznesowych).

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku

  • prawa jazdy lub uprawnień do obsługi wózka widłowego

  • uprawnień SAP do 1KV, które będą dodatkowym atutem

  • dyspozycyjności, dokładności i zaangażowania.

Brzmi ciekawie? Aplikuj!

Jeśli przekona nas Twoja aplikacja, zaprosimy Cię do procesu rekrutacyjnego.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Brzezinka
ID: 909443028