2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Łódzkie
  6. Logistyka - Piotrków Trybunalski
Dodane 03 maja 2024

Kaufland Magazyn Piotrków Tryb. - Technik Automatyk

Wynagrodzenie

6 500 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Piotrków Trybunalski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Opis

Technik Automatyk

Centrum Dystrybucyjne

Rokszyce 1 nr 46 a, 97-371 Wola Krzysztoporska

Jesteśmy międzynarodową firmą handlową, której siłę stanowi kilkanaście tysięcy zaangażowanych pracowników. Co sprawia, że jesteśmy wyjątkowi? Efektywność, dynamika i fair play. Zostań częścią naszego zespołu i każdego dnia dbaj o to, aby nasze sklepy były na czas w pełni zaopatrzone w różnorodne i świeże produkty. Przenieś swoje umiejętności bezpośrednio do naszych centrów logistycznych lub pokaż swój talent w zarządzaniu łańcuchem dostaw. Zadbamy o Twoją przyszłość, oferując Ci rozwój zawodowy i możliwość wykorzystania Twoich mocnych stron.

Jakie będą Twoje zadania:

· bieżący nadzór nad instalacjami/urządzeniami w obszarze techniki automatycznej

· kontrole instalacji automatycznych (inspekcje, przeglądy) zgodnie z przyjętym planem prewencji

· diagnozowanie i usuwanie drobnych usterek oraz awarii

· konserwacje i remonty instalacji/urządzeń mające na celu utrzymanie ich dostępności dla działów produkcyjnych

· dokumentowanie wykonanych prac (wersja elektroniczna w aplikacji mobilnej na tablecie)

Co Ci zapewnimy:

· umowę o pracę (po okresie 7 miesięcy przedłużenie umowy na czas nieokreślony) oraz indywidualne możliwości rozwoju

· atrakcyjne wynagrodzenie do 8500 złotych brutto miesięcznie

· ciekawe i odpowiedzialne zadania w dynamicznym zespole, gdzie panuje atmosfera wzajemnego szacunku

· pracę w najnowocześniejszym centrum logistycznym Kaufland w Polsce (automatyzacja)

· bogaty pakiet benefitów (m. in.: prywatną opiekę medyczną, bezpłatne usługi fizjoterapeuty, kartę Multisport, bony oraz upominki z okazji świąt, działania wellbeingowe, program grupowego ubezpieczenia na życie, zniżki u partnerów biznesowych, posiłek regeneracyjny).

Czego od Ciebie oczekujemy:

· wykształcenia technicznego o profilu: automatyk, mechanik, mechatronik, elektronik, elektryk

· znajomości podstaw automatyki, elektrotechniki, mechaniki - w tym umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz rysunku technicznego, a także znajomości zagadnień związanych z serwisowaniem urządzeń/instalacji (mile widziane doświadczenie w dziale utrzymania ruchu)

· komunikatywności, umiejętności pracy w zespole, dyspozycyjności oraz gotowości do pracy w systemie zmianowym

· świadectwa kwalifikacji do obsługi urządzeń elektroenergetycznych (wymagane: E1 do 1 kV, mile widziane: E2 - cieplne, E3 - gazowe)

· znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem

Brzmi ciekawie? Aplikuj!

Jeśli przekona nas Twoja aplikacja, zaprosimy Cię do procesu rekrutacyjnego.

Chcesz się o nas więcej dowiedzieć ? Obejrzyj nasz klip - "Towar na palecie" na platformie YouTube.

Technik Automatyk (kaufland.com)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Piotrków Trybunalski,

Łódzkie

Łódzkie, Piotrków Trybunalski
ID: 914135670