2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Łódzkie
  6. Kelner, barman, barista - Radomsko
Karolina Weber
Dodane 26 kwietnia 2024

Kawiarnia Beza Krówka i BubbleTea szuka pracowników RADOMSKO

Wynagrodzenie

25 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Radomsko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Bubble Dream - lokal z Bubble Dream i lodami rzemieślniczymi poszukuje energicznego i komunikatywnego kandydata na stanowisko sprzedawcy do naszej dynamicznie rozwijającej się kawiarni specjalizującej się w Bubble tea. Jeśli lubisz pracować z ludźmi, masz zdolności komunikacyjne i pasję do obsługi klienta, to ta praca jest dla Ciebie!

Planowane otwarcie 1 maja 2024

lokalizacja - Radomsko ul. Reymonta 26

Szukamy zarówno studentów zaocznych, dziennych. Praca stała na dowolna liczbę godzin. szukamy całego etatu, pracowników na weekendy, czy 1/2 etatu. Doświadczenie nie jest ważne, wszystkiego nauczymy, wyszkolimy.

Obowiązki:

  • Obsługa klienta i pomoc w wyborze produktów z naszego menu Bubble tea.

  • Przygotowywanie napojów zgodnie z recepturami firmy.

  • Dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w przyjaznej atmosferze pracy.

  • Szkolenie w zakresie przygotowywania naszych produktów oraz obsługi klienta.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz premie uznaniowe.

Jeśli jesteś gotowy/a dołączyć do naszego zespołu i wprowadzić do naszej kawiarni entuzjazm oraz pozytywną energię, czekamy na Twoje zgłoszenie!

Lokalizacja

Radomsko,

Łódzkie

Łódzkie, Radomsko
ID: 911351720