2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Dolnośląskie
  6. Pozostałe - Wałbrzych
Dodane 03 kwietnia 2024

Kawiarnia w Palmiarni Wałbrzyskiej - dołącz do naszego Teamu

Lokalizacja

Wałbrzych

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Kawiarnia Pod Palmami w Palmiarni Wałbrzyskiej zatrudni osoby chętne do pracy na stałe.

Kawiarnia znajduję się wśród królestwa roślin i zwierząt. Dbamy o to aby nasi goście mogli się u nas zrelaksować, napić aromatycznej kawy i  przekąsić coś słodkiego.

Jest to miejsce godne przystanku pomiędzy zwiedzaniem, więc na brak gości nie możemy narzekać.

Dokonujemy wszelkich starań, aby każdy z naszych gości po wizycie u nas wychodził z uśmiechem i oczywiście z zadowolonymi kubkami smakowymi.

Dołącz do naszego teamu i twórz to miejsce razem z nami!

Miejsce pracy:

Palmiarnia Wałbrzyska - Wrocławska 158 Wałbrzych

Stanowisko Barista -zadania bieżące:

•Przygotowywanie kaw na bazie espresso

•Obsługa gości kawiarni

•Pilnowanie porządku na sali i na barze

•Pozytywne nastawienie – uśmiech, uprzejmość, i gościnność.

Oczekiwania:

•Doświadczenie jest mile widziane, ale nie konieczne.

•Oczekujemy komunikatywności, wysokiej kultury osobistej, uczciwości, i umiejętności dobrej organizacji pracy.

•Poszukujemy osób cechujących się pozytywnym nastawieniem i energią – parzenia doskonałej kawy możemy Cię nauczyć!

•Dyspozycyjność do ustalenia, praca także w weekendy.

Stanowisko kuchnia -zadania bieżące:

•Przygotowywanie deserów lodowych, gofrów i innych smakołyków

•Współpraca z baristami obsługującymi w kawiarni

•Pilnowanie porządku w miejscu pracy

•Pozytywne nastawienie – uśmiech i chęć do pracy.

Oferujemy:

•Atrakcyjne wynagrodzenie, stawki w zależności od doświadczenia.

•System szkoleń i możliwości rozwoju zawodowego

•Pracę w sympatycznym zespole i dobrej atmosferze

Prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem

Mile widziane doświadczenie w gastronomii.

Lokalizacja

Wałbrzych,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wałbrzych
ID: 679746839