2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pracownik restauracji fast-food
  5. Pracownik restauracji fast-food - Śląskie
  6. Pracownik restauracji fast-food - Mysłowice
Dodane 02 maja 2024

Kebab u Alika Praca dodatkowa lub na stałe 4500 do 4800 na ręke /etat

Wynagrodzenie

4 500 - 4 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mysłowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Inny, Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Kebab u Alika w Mysłowicach przyjmie do pracy osoby do przygotowywania posiłków i obsługi klienta

Doświadczenie w gastronomi nie jest wymagane, ale mile widziane :)

Kuchnie w naszych lokalach są klimatyzowane i wentylowane.

Nie ma możliwości pracy na poranną zmianę i wyjścia o 16/17

Lokale pracują od 11-22

N koniec dnia o 21 :00 przychodzi druga zmiana która myje maszyny i sprząta lokal

Nasze lokale nie są czynne w święta takie jak: Wielkanoc, święta Bożego Narodzenia, Nowy rok

Oczekiwania:

  • dobre podejście do klienta

  • chęci do pracy

  • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Obowiązki:

  • przygotowywanie posiłków

  • przyjmowanie zamówień w lokalu

  • odbieranie zamówień telefonicznych

  • dbanie o porządek w lokalu

Oferujemy :

  • Umowę o pracę po okresie próbnym (2-miesiące)

  • grafik ustalony na cały miesiąc do przodu

  • elastyczny grafik dopasowany do twoich potrzeb

    (jeśli wymieniasz się opieką nad dzieckiem z partnerem dostosujemy grafik tak, aby było to możliwe )

  • możliwość planowania dni wolnych w grafiku z wyprzedzeniem

  • 2 weekendy wolne

  • możliwość nadgodzin

  • możliwy niepełny wymiar czasu pracy ( 1/4 , 1/3 , 1/2 )

  • możliwa praca tylko w weekendy

  • możliwość zaliczek na poczet wynagrodzenia

Średnie wynagrodzenie naszego Pracownika na pełny etat wynosi około 4500-4800 netto ( na rękę miesięcznie) w przeliczeniu na stawkę godzinową 26,5-28,5 zł /h na reke

Wynagrodzenie składa się z kilku elementów:

  • stawka podstawowa 22zł /h w okresie próbnym (2 miesiące), jeśli szybko się uczysz możesz dostać podwyżkę szybciej

  • stawka standardowa 24 zł/h

  • premia kierownika do 3 zł/h

  • dodatek do pracy na lokalu na ul stokrotek 0,50zł /h

  • premie obrotowe zależne od ruchu w danym dniu od 0,5 do 5zł /h

Wszystko rozliczamy w systemie godzinowym więc niezależnie od tego czy pracujesz dodatkowo czy na pełen etat system premiowy jest uczciwy i przejrzysty dla każdego.

Lokalizacja

Mysłowice,

Śląskie

Śląskie, Mysłowice
ID: 904007231