2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Małopolskie
  6. Kelner, barman, barista - Zakopane
Dodane 28 kwietnia 2024

Kelner a'la carte (K/M) - resturacja Halka Zakopane

Lokalizacja

Zakopane

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

W restauracji HALKA zaspokajamy głód dobrego smaku.

Eleganckie wnętrza z podhalańską duszą, w których Goście czują się swobodnie, a wizyta może łatwo przeobrazić się w kilkugodzinną biesiadę przy dobrym jedzeniu i równie znakomitym winie.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

KELNER A’LA CARTE (K/M)

Jeżeli jesteś urodzonym gospodarzem z dużą dozą humoru i komunikatywnym, a rozmowa z klientem jest dla Ciebie tak samo przyjemna, jak regularne aktualizowanie swojej wiedzy na temat wina, stań się częścią zespołu naszej restauracji!

Jako część zespołu Restauracji HALKA, możesz wnieść swój wkład i rozwijać pasję do gościnności, wiedzy i opinii.

Twoje zadania:

  • Prezentacja menu oraz karty win

  • Osobiste doradztwo dla Gości w zakresie oferowanych win i innych napojów

  • Znajomość karty menu

  • Serwowanie dań z menu a’la carte

Twój profil:

  • Znajomość zagadnień F&B

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Przyjazne usposobienie

  • Talent organizacyjny

  • Poczucie odpowiedzialności i umiejętność pracy w zespole

  • Aktualna książeczka sanitarno- epidemiologiczna

Twoje korzyści:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Prowizja od realizacji imprez grupowych i bankietów

  • Szeroki zakres szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

  • Szkolenie wprowadzające dla nowych pracowników

  • Wyjątkowy duch zespołu Aries i ciepła, rodzinna atmosfera pracy

  • Bezpłatnie: posiłki dla personelu i parking przy hotelu

  • Pakiet medyczny po okresie próbnym

  • Dofinansowanie do pakietu sportowego (po okresie próbnym)

  • Zniżki na usługi spółek z grupy.

Administratorem danych osobowych jest Platan Hotels & Resorts Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Poleczki 23, 02-822 Warszawa, tel. 22 545 02 45. Wysyłając CV na podany adres e-mail zgadzasz się na przetwarzanie przez Platan Hotels & Resorts Sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na wyżej wymienione stanowiska.

Link do polityki prywatności: hotelaries.pl/privacy

Lokalizacja

Zakopane,

Małopolskie

Małopolskie, Zakopane
ID: 663390684