2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Małopolskie
  6. Kelner, barman, barista - Zator
Dodane 22 kwietnia 2024

Kelner/Barman/Runner

Wynagrodzenie

27,70 - 29 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Zator

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Brokreacja poszukuje osób do załogi restauracji Brohouse przy browarze. Położona w strategicznym punkcie gminy Zator, w samym sercu Doliny Karpia, w bliskim sąsiedztwie parku rozrywki Energylandia to obecnie najlepiej oceniany lokal w okolicy!

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Kelner/Barman/Runner.

Twój zakres obowiązków

-      Kompleksowa obsługa gości restauracji

-      Przygotowanie zamówień

-      Wykonywanie obowiązków zgodnie ze standardami firmy

-      Dbanie o dobry wizerunek firmy

-      Dbanie o porządek w miejscu pracy

-      Przyjmowanie rezerwacji telefonicznej

Nasze wymagania

-       Zaangażowanie w powierzone zadania,

-       Bardzo dobra organizacja pracy własnej,

-       Umiejętność pracy w zespole i wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,

-       Wysoka kultura osobista,

-       Optymizm, sumienność i zaangażowanie,

-       Dyspozycyjność oraz gotowość do pracy w systemie zmianowym,

-       Aktualna książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych.

Mile widziane

-        Doświadczenie w dużych obiektach gastronomicznych

Oferujemy

-     Pracę zmianową

-      Możliwość zdobywania doświadczenia w rozwijającej się firmie

-      Stabilne wynagrodzenie przez cały rok

-      TIP'y przelewane w całości na konto

-      Deputat piwny

CV prosimy wysyłać na adres rekrutacja[at]brokreacja.pl lub poprzez formularz Olx.

Lokalizacja

Zator,

Małopolskie

Małopolskie, Zator
ID: 904885526