2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Wielkopolskie
  6. Kelner, barman, barista - Leszno
Dodane 14 kwietnia 2024

Kelner, Barman w Restauracji Antonińska - Leszno lub Boszkowo-Letnisko

Lokalizacja

Leszno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Największy między Poznaniem a Wrocławiem pracodawca w branży hotelarsko-gastronomicznej, zatrudni kelnerki i kelnerów oraz barmanów do pracy w restauracjach w Lesznie lub w Boszkowie-Letnisku.

Zakres obowiązków Barman

  • przygotowywanie napojów i drinków według obowiązujących standardów

  • udział w tworzenie kart drinków i napojów (stałych, sezonowych, okolicznościowych)

  • znajomość karty alkoholi

Zakres obowiązków Kelner pierwszej zmiany (praca w godzinach 5:30-15.00]:

  • obsługa śniadań dla gości hotelowych,

  • obsługa bufetów, serwisów kawowych, lunchów oraz innych wydarzeń firmowych i okolicznościowych odbywających się w hotelu.

Zakres obowiązków Kelner drugiej zmiany (praca w godzinach popołudniowo-wieczornych]:

  • profesjonalna obsługa gości,

  • przyjmowanie i wydawanie zamówień,

  • realizacja zamówień z baru zgodnie z opisanymi recepturami,

  • utrzymanie porządku na swoim stanowisku pracy oraz na sali restauracyjnej,

  • obsługa systemu POS i wystawianie faktur.

Oferujemy:

  • pracę w pełnym wymiarze czasu pracy lub dorywczo,

  • umowę o pracę lub umowę zlecenie - do uzgodnienia,

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

  • zniżki i bonusy na usługi wewnętrzne,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji, rozszerzania kompetencji, zdobywania doświadczenia według najlepszych standardów,

  • możliwość awansu w ramach gastronomii lub w hotelu.

Oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy kelnera lub barmana - nie jest wymagane, ale jest dodatkowym atutem,

  • wysokiej kultury osobistej,

  • znajomości języka angielskiego [w stopniu komunikatywnym],

  • zaangażowania i poczucia odpowiedzialności.

Jeśli poważnie myślisz o najbliższych latach swojej pracy, chcesz pracować w najlepszym dużym hotelu w regionie, uczyć się od najlepszych, mieć perspektywę awansu i być częścią naszego zespołu, prześlij nam CV lub skontaktuj się z nami bezpośrednio.

Lokalizacja

Leszno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Leszno
ID: 911700240