2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Wielkopolskie
  6. Kelner, barman, barista - Poznań
  7. Kelner, barman, barista - Stare Miasto
Dodane 17 kwietnia 2024

Kelner do restauracji

Wynagrodzenie

27,70 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jeśli pochodzisz z Ukrainy, masz doświadczenie jako Kelner i szukasz restauracji, gdzie będziesz mógł pokazać wszystkie swoje umiejętności i zdolności — skontaktuj się z nami.

Oferujemy atrakcyjne warunki i pracę w świetnym zespole ukraińskiej restauracji w samym sercu Poznania, w słowiańskim zespole.

Obowiązki:

  • Obsługa klienta zgodna z filozofią miejsca

  • Znajomość języka polskiego oraz angielskiego

  • Współpraca z zespołem

  • Przestrzeganie standardów dotyczących jakości obsługi

Wymagania:

  • Doświadczenie

  • Punktualność

  • ważnej książeczki do celów sanitarno - epidemiologicznych

  • Umiejętność obsługi klienta z uśmiechem na twarzy

  • Dobra organizacja pracy w sytuacjach o dużej dynamice

  • Komunikatywność i pozytywne podejście do pracy zespołowej

  • Status studenta/ki

Oferujemy:

  • Zatrudnienie – b2b, Umowa zlecenie

  • atrakcyjne wynagrodzenie ustalane na spotkaniu zależne od doświadczenia i umiejętności

  • dostępna duża ilość godzin

  • strój służbowy

  • Posiłki pracownicze i zniżki w naszej restauracji

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres e-mail podany w ogłoszeniu. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Dziękujemy za zrozumienie i czekamy na Twoje zgłoszenie!

Prosimy, aby CV zawierało informację:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 901985647