2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Kujawsko-pomorskie
  6. Kelner, barman, barista - Bydgoszcz
Dodane 16 kwietnia 2024

Kelner/ka / Barman/ka w Restauracji w Bydgoszczy

Lokalizacja

Bydgoszcz

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Opis

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KELNER/KA / BARMAN/KA W RESTAURACJI SPHINX

Poszukujemy kandydatów gotowych do pracy w tygodniu oraz w weekendy.

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Nie wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku. Wszystkiego Cię nauczymy!

Gwarantujemy:

  • Pracę w stabilnym i zgranym zespole ludzi z pozytywnym nastawieniem,

  • Zapewniamy możliwość podnoszenia kwalifikacji - kursy, szkolenia,

  • Stawiamy na jasne i przejrzyste zasady pracy,

  • Rabaty pracownicze na asortyment wszystkich marek w każdej lokalizacji,

  • Odzież i wyposażenie stanowiska pracy,

  • Stabilność zatrudnienia – w sezonie i poza sezonem!

  • Możliwość pracy przy nowych projektach i łatwą drogę awansu,

  • Elastyczny grafik, dopasowany do Twoich potrzeb.

  • Wysokie indywidualne napiwki!

Twoje zadania:

·     Kompleksowa obsługa gości,

·     Przygotowywanie napojów i deserów,

·     Utrzymywanie porządku i higieny w miejscu pracy oraz dbanie o wizerunek restauracji.

Nasze oczekiwania:

·     Dobra organizacja pracy,

·     Gotowość do pracy,

·     Nastawienie na naukę i ciągły rozwój zawodowy i osobisty,

·     Schludność i kultura osobista,

·     Dyspozycyjność, szczególnie w weekend.

Jeśli podoba Ci się nasza oferta, DOŁĄCZ DO ZESPOŁU SPHINX!

Zapoznamy się uważnie z nadesłanymi aplikacjami, po czym skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 683397151