2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Śląskie
  6. Obsługa hotelowa - Wisła
Dreman
Dodane 03 maja 2024

Kelner/-ka do prestiżowego hotelu

Wynagrodzenie

5 380 - 8 904 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wisła

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Dla jednego z najbardziej prestiżowych hoteli w Polsce poszukujemy kelnerów/-ki.

  KELNER/-KA

Obowiązki:

  • Praca w jednej z najbardziej prestiżowych hoteli w Polsce.

  • Obsługa gości w sali restauracyjnej według a ' la carte, w tym przyjmowanie zamówień i ich należyta realizacja.

  • Obsługa sali i kontrola czystości.

  • Obsługa gości (śniadania / bufet, obiady, bufety, bankiety, imprezy firmowe, hosting.

  • Rozliczanie gości, w tym obsługa terminala.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna (w przypadku braku wyrobienie na miejscu - koszt 200 zł).

  • Komunikatywność, dobra organizacja pracy oraz umiejętności multitaskingu.

  • Mile widziany język angielski w stopniu komunikatywnym.

Pracodawca oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę zlecenia.

  • Wynagrodzenie 5 380 zł. – 8 904 zł. brutto PLN miesięcznie.

  • Szkolenia  rozwój zawodowy.

  • Praca w dynamicznym i zgranym zespole.

Nr 12552 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. Oferta jest ofertą pracy tymczasowej

Lokalizacja

Wisła,

Śląskie

Śląskie, Wisła
ID: 861557886