2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Zachodniopomorskie
  6. Kelner, barman, barista - Sarbinowo
Dodane 18 kwietnia 2024

Kelner/ka Restauracja PLUSK Sarbinowo z możliwością zakwaterowania

Wynagrodzenie

5 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sarbinowo

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Restauracja Plusk w Sarbinowie poszukuje pracownika na stanowisko kelner/ka. Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz lub od maja/czerwca. Terminy są elastyczne i do uzgodnienia. Jesteśmy firmą rodzinną, dbającą o naszych pracowników tak samo jak o naszych klientów.

Wierzymy, że zadowolenie naszej załogi i pozytywna atmosfera pracy w bezpośredni sposób przekłada się na niepowtarzalny klimat.

Zakres obowiązków:

  • bezpośrednia i profesjonalna obsługa Gości w restauracji z zachowaniem obowiązujących standardów i procedur,

  • promowanie najwyższej jakości obsługi i dbałość o satysfakcję Gości,

  • dyscyplina w zachowaniu czystości i higieny pracy,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane,

  • umiejętność pracy zespołowej,

  • wysoka kultura osobista, miła osobowość oraz pozytywna energia,

  • mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,

  • posiadanie aktualnych badań sanitarno – epidemiologicznych,

  • mile widziane prawo jazdy kat. B,

  • dyspozycyjność i gotowość do pracy zmianowej - także w niedziele i święta – elastycznie ustalane harmonogramy.

Oferujemy:

  • indywidualny system napiwkowy,

  • minimum 1 lub 2 pełne dni wolne w tygodniu,

  • elastyczny termin rozpoczęcia pracy,

  • możliwość dostosowania grafiku czasu pracy do indywidualnych potrzeb,

  • atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie,

  • szkolenie wdrożeniowe wraz ze stałym wsparciem w trakcie pracy,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • możliwość zakwaterowania,

  • smaczny obiad w dniu pracy ze zniżką pracowniczą,

  • zniżkę pracowniczą w restauracji, lodziarni Plusk oraz kinie 9D,

  • pracę w przyjaznej atmosferze – pamiętamy o szacunku do pracowników, dniach wolnych oraz rozsądnych godzinach pracy.

Zainteresowanych prosimy o wysyłanie CV.

Kontakt telefoniczny: 57*****52

Lokalizacja

Sarbinowo,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Sarbinowo
ID: 771839283