2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Śląskie
  6. Kelner, barman, barista - Ustroń
Dział HR
Dodane 29 kwietnia 2024

Kelner/ka - Uzdrowisko Ustroń

Lokalizacja

Ustroń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Grupa American Heart of Poland S.A. założona została z inicjatywy wybitnych lekarzy z Polski i Stanów Zjednoczonych. W przeciągu kilkunastu lat stała się liderem sektora wysokospecjalistycznych usług medycznych. Obecnie Grupę AHoP tworzy ponad 30 placówek medycznych, Centrum Badawczo-Rozwojowe oraz Uzdrowisko Ustroń.

Uzdrowisko Ustroń to jeden z filarów działalności Grupy American Heart of Poland, która powstała ponad 21 lat temu właśnie w Ustroniu. Uzdrowisko łamie stereotyp typowego sanatorium. To wszechstronna i nowoczesna firma, w której nie tylko rehabilitujemy, ale także zapewniamy świetną bazę sportowo-zabiegową, zaplecze dla miłośników aktywności fizycznej, a nawet szczycimy się własną linią kosmetyków.

Zakres obowiązków

  • terminowe wydawanie posiłków,

  • obsługa Gości sanatoryjnych,

  • obsługa bufetu śniadaniowego, wydawanie posiłków,

  • wykonywanie prac związanych z przygotowaniem jadalni do spożycia posiłków.

Wymagania

  • elastyczność w weekendy i święta,

  • dyspozycyjność do pracy po 14h w trybie dzień pracy/ dzień wolnego,

  • mile widziane doświadczenie,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w przyjaznej atmosferze,

  • praca z doświadczonym i młodym zespołem,

  • posiłki pracownicze,

  • karta rabatowa dla pracowników.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Ustroń,

Śląskie

Śląskie, Ustroń
ID: 910378769