2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Łódzkie
  6. Kelner, barman, barista - Łódź
  7. Kelner, barman, barista - Bałuty
Dodane 05 kwietnia 2024

Kelner/Kelner śniadaniowy- Restauracja Sote/NoBo Hotel

Wynagrodzenie

28 - 32 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Łódź, Bałuty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorów

Restauracja SOTE w NoBo Hotelu o ugruntowanej pozycji na łódzkim rynku gastronomicznym, znajdująca się w czołówce najlepszych restauracji w Łodzi zatrudni osoby na stanowisko: Kelner/kelner śniadaniowy.

Obowiązki

  • obsługa Gości w restauracji z zachowaniem obowiązujących standardów i procedur,

  • obsługa konferencji i bankietów.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • wysoka kultura osobista, pozytywna energia i gościnność,

  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania właściwych relacji z Gośćmi,

  • dobra organizacja pracy,

  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • dyspozycyjności - praca w systemie zmianowym, a także w niedziele i święta.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie,

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę,

  • możliwość rozwoju.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Bałuty
ID: 742258929