2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Mazowieckie
  6. Kelner, barman, barista - Mińsk Mazowiecki
Dodane 13 kwietnia 2024

Kelner / kelnerka

Wynagrodzenie

50 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Mińsk Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierowniczaZapraszamy seniorów

Poszukujemy doświadczonych i energicznych kelnerów/kelnerki, którzy dołączą do naszego zespołu w restauracji Smakuj z Nami. Jako kelner/kelnerka będziesz pełnić kluczową rolę w zapewnieniu naszym gościom wyjątkowego doświadczenia gastronomicznego. Twój profesjonalizm, obsługa klienta i umiejętność pracy w dynamicznym środowisku będą kluczowe dla Twojego sukcesu na tym stanowisku.

Obowiązki:

 - Przyjmowanie zamówień i obsługa gości zgodnie z naszymi standardami obsługi klienta

- Zapewnianie szybkiej, dokładnej i przyjaznej obsługi

- Znajomość menu i umiejętność doradzania gościom

- Sprzątanie i utrzymanie porządku na stolikach i w sali restauracyjnej

- Przygotowywanie i serwowanie dań i napojów

- Skrupulatne przestrzeganie procedur i norm higienicznych

 Wymagania:

 - Doświadczenie w pracy jako kelner/kelnerka (mile widziane)

- Umiejętność obsługi klienta i komunikatywność

- Znajomość języka obcego (mile widziane)

- Dyspozycyjność i gotowość do pracy w zmianach

- Pozytywne podejście i umiejętność pracy w zespole

- Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych

 Oferujemy:

 - Atrakcyjne wynagrodzenie

- Pracę w renomowanej restauracji

- Możliwość rozwoju zawodowego

- Przyjazną atmosferę pracy

- Szkolenia w zakresie obsługi klienta i obsługi gastronomicznej

Jeśli jesteś osobą z pasją do gastronomii, posiadasz doświadczenie w pracy jako kelner/kelnerka i chcesz dołączyć do naszego zespołu, czekamy na Twoje zgłoszenie!

 Prosimy o przesyłanie CV lub kontakt telefoniczny pod numerem 60*******55.

 Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

 Restauracja Smakuj z Nami to miejsce, gdzie pasja do kuchni łączy się z profesjonalizmem obsługi. Dołącz do nas i bądź częścią naszej rodzinnej restauracji, gdzie tworzymy wyjątkowe chwile dla naszych gości!

Lokalizacja

Mińsk Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Mińsk Mazowiecki
ID: 868061032