2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Śląskie
  6. Kelner, barman, barista - Wodzisław Śląski
Dodane 07 kwietnia 2024

Kelner / Kelnerka

Wynagrodzenie

27,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wodzisław Śląski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendy

Opis

Oferta pracy:

Stanowisko: Kelner / Kelnerka

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - Przyjmowanie zamówień od klientów - Obsługa gości zarówno w restauracji, jak i na ogródku - Obsługa terminala płatniczego oraz urządzenia fiskalnego - Dbanie o czystość i estetyczny wygląd restauracji - Zapewnienie najwyższego standardu obsługi klienta

WYMAGANIA: - Posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowość do jej wyrobienia) - Umiejętność organizacji pracy oraz pracy w zespole - Wysoka kultura osobista, uśmiech i miła prezencja - Dyspozycyjność - Zaangażowanie - Brak doświadczenia nie stanowi przeszkody, chętnie Cię wszystkiego nauczymy

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 78*******18

Lokalizacja

Wodzisław Śląski,

Śląskie

Śląskie, Wodzisław Śląski
ID: 910151519