2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Warmińsko-mazurskie
  6. Kelner, barman, barista - Szczytno
Dodane 04 kwietnia 2024

Kelner/ Kelnerka

Lokalizacja

Szczytno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Książeczka sanepidowska, to konieczność. Jeżeli nie posiadasz badań pokierujemy Cię w miejsce gdzie będziesz mógł/mogła je wyrobić.

OPIS STANOWISKA

 - wydawanie dań i potraw zgodnie z panujacymi zasadami (przydzielone sekcje).

- Dbanie o porządek na stanowisku i w miejscu pracy.

- Przestrzeganie systemów BHP.

- Praca w oparciu o standardy firmy.

Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych.

LICZYMY NA CIEBIE W ZAKRESIE:

-Przyjmowanie zamówień. Kelner / Kelnerka jest odpowiedzialny za przyjęcie zamówień od gości, zarówno dań jak i napojów.

-Obsługa gości.

-Dostarczanie potraw i napojów.

-Przygotowywanie stołów.

-Obsługa płatności.

-Utrzymanie czystości

- Wykorzystania własnego doświadczenia, w pracy, w kuchni lub zakładzie produkcyjnym (niewątpliwie doświadczenie będzie dodatkowym atutem).

- Umiejętności w obsłudze maszyn kuchennych lub otwartości na zdobycie tej umiejętności.

- Dynamika pracy nie będzie dla Ciebie problemem.

- Przyjazne i koleżeńskie nastawienie do ludzi umili wspólną pracę.

- Dokładność i skrupulatność i obowiązkowość ułatwi współpracę.

- Praca zmianowa, to dla Ciebie atut, również w weekendy.

MAMY DLA CIEBIE

- kawa, herbata, woda;

- firmową odzież;

- terminowe i pewne wynagrodzenie;

- pracę w zgranym zespole;

- stabilne zatrudnienie;

- możliwość wypracowania dodatkowych godzin;

- otwartą ścieżkę kariery.

Kontakt telefoniczny 51*****12

Lokalizacja

Szczytno,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Szczytno
ID: 909574646