2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Śląskie
  6. Kelner, barman, barista - Pszczyna
Dodane 23 kwietnia 2024

Kelner, Kelnerka

Lokalizacja

Pszczyna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Kelner / Kelnerka

Miejsce pracy: Pszczyna Bistro wegetariańskie

OFERUJEMY:

  • 8 - godzinne zmiany - I zmiana 7:30 - 15:30, II zmiana 11:30 - 19:30

  • pracę na pełen etat

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i zakresu pracy

  • Wspólny lunch pracowniczy, napoje

  • możliwość udziału w warsztatach rozwojowych

  • comiesięczne spotkania zespołu

  • długofalową współpracę - zależy nam na stałym i pewnym zespole

  • masz 30 plus to dobre miejsce dla ciebie, aplikuj

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w gastronomii - obowiązkowo

  • Książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych - obowiązkowo

  • Umiejętność organizacji pracy i pracy zespołowej, autonomia i samodzielność w ramach nadanych kompetencji

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu, który umożliwia przyjęcie zamówienia

  • Wysokiej kultury osobistej, uśmiechu oraz miłej aparycji

  • Prawo jazdy kat.B lub bliska odległość do pracy

  • Dyspozycyjność

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Dbałość o czystość i wizerunek Bistro

  • Dbałość o jak najwyższy standard obsługi gości

  • Dbałość o czystość zastawy i urządzeń

  • Przyjmowanie i wydawanie zamówień

  • Przygotowywanie gorących i zimnych napojów bezalkoholowych

  • Obsługa terminala płatniczego oraz urządzenia fiskalnego

  • Zamawianie towarów u dostawców

  • Przekazywanie zdjęć i nagrań potraw do osoby odpowiedzialnej za Social Media

Kilka słów o FreeWolnej - to nowe miejsce na mapie Pszczyny, pierwsze w mieście wegetariańskie bistro. Niezwykle ważna jest dla nas świeżość i wysoka jakość podawanych produktów, dlatego codziennie proponujemy nowe menu. Lokal jest czynny 6 dni w tygodniu, w poniedziałki lokal jest nieczynny. Jesteśmy otwarci na sugestie i głosy naszych gości, chcemy stale się doskonalić zarówno kulinarnie jak i zespołowo. Chcemy podnosić świadomość gości nie tylko na temat żywienia, ale również w aspektach samorozwojowych. Wkrótce ogłosimy ofertę warsztatową.

zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty

CV proszę składać poprzez aplikacje OLX

Lokalizacja

Pszczyna,

Śląskie

Śląskie, Pszczyna
ID: 378825749