2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Warmińsko-mazurskie
  6. Kelner, barman, barista - Woryty
Dodane 09 maja 2024

Kelner/kelnerka/barista do obsługi Pool Baru

Lokalizacja

Woryty

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukujemy energicznej i zaangażowanej osoby na stanowisko kelnerki/kelnera/barista

do obsługi Pool Baru

Lokalizacja Woryty, gm. Gietrzwałd (ok.20km od Olsztyna)

Oferujemy:

·        zatrudnienie na sezon wakacyjny

·        umowę zlecenie

·        elastyczny grafik pracy

·        dobrą atmosferę pracy w zgranym zespole

Główne zadania:

·        Obsługa Gości zgodnie z naszymi standardami obsługi klienta

·        Przyjmowanie zamówień i obsługa kasy

·        Przygotowywanie oraz serwowanie prostych posiłków

·        Sprzedaż asortymentu Baru

·        Dbanie o czystość i porządek w lokalu oraz jego otoczenia

·        Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia wysokiej jakości usług

Wymagania:

·        Doświadczenie w obsłudze klienta mile widziane

·        Umiejętność pracy w zespole

·        Komunikatywność i pozytywne podejście do klientów

·        Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym, również wieczorami i weekendami

Dodatkowym atutem będzie:

·       Wykształcenie gastronomiczne lub doświadczenie w branży gastronomicznej

·       Aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych

·       Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym

W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 662***000.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV

Lokalizacja

Woryty,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Woryty
ID: 917227327