2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Pomorskie
  6. Kelner, barman, barista - Sopot
  7. Kelner, barman, barista - Dolny Sopot
Dodane 03 maja 2024

Kelner/Kelnerka Barman/Barmanka

Wynagrodzenie

4 620 - 6 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sopot, Dolny Sopot

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Kelner/ka Barman/ka na statku pasażerskim Pirat/Sopot

Miejsce pracy: Sopot

Zatrudnimy osobę na stanowisku kelner/ka barman/ka na statku pasażerskim Pirat, wykonującym 40-minutowe rejsy wycieczkowe po Zatoce Gdańskiej.

Miejsce stałego cumowania: Molo w Sopocie.

Praca sezonowa od końca kwietnia do października/listopada każdego roku.

Orientacyjne godziny pracy: 9.00 – 21.00

Praca zmianowa, system pracy do uzgodnienia

Co oferujemy:- Niezapomniana praca sezonowa na morzu w sympatycznej atmosferze- Elastyczny grafik- Możliwość nabycia cennego doświadczenia

Wymagania:- wysoka kultura osobista,- otwartość, komunikacja i łatwe nawiązywanie kontaktu z gośćmi,- przestrzeganie ustalonego dress code (praca w przebraniu)- przestrzeganie ustalonych procedur obowiązujących na statku- obsługa systemu POS- aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych

Obowiązki:- dbanie o czystość i porządek na statku- obsługa gości- uczciwość i rzetelność- obsługa systemu POSPodana stawka dotyczy całego etatu (168 godzin w miesiącu).

Mile widziana uroda południowo-śródziemnomorska.

Pomorskie

Pomorskie, Sopot, Dolny Sopot
ID: 914675452