2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Śląskie
  6. Kelner, barman, barista - Łaziska Górne
  7. Kelner, barman, barista - Łaziska-Centrum
Dodane 21 kwietnia 2024

Kelner / Kelnerka / Barman / Klub Fabryczny / Łaziska Górne

Wynagrodzenie

27,70 - 40 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Łaziska Górne, Łaziska-Centrum

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zatrudnimy kelnerkę/kelnera/barmana w Klubie Fabrycznym.

Udało nam się stworzyć bardzo dobrze prosperującą restauracje w Łaziskach Górnych. Stale się rozwijamy, o czym świadczy między innymi otwarcie nowej sali, kolejnego tarasu oraz stale rosnąca liczba zadowolonych gości.

Jeśli kochasz ludzi i jedzenie, masz pozytywną energię, jesteś sumienny i zorganizowany to szukamy właśnie Ciebie. Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV.

Oczekujemy:

• Dyspozycyjności zarówno w tygodniu jak i w weekendy

• Kultury osobistej

• Chęci do pracy

• Pozytywnego podejścia

• Umiejętności pracy w zespole

Zakres obowiązków:

• Przyjazna oraz profesjonalna obsługa naszych gości w lokalu

• Sporządzanie i podawanie napojów

• Dbanie o czystość w lokalu m.in. sprzątanie stolików i sali, przygotowywanie restauracji do otwarcia i zamknięcia

• Przyjmowanie zamówień telefonicznych oraz obsługa zamówień na wynos

• Dbanie o porządek na zapleczu i w pomieszczeniach sanitarnych

Oferujemy:

• Możliwość nawiązania długoterminowej współpracy

• Pracę z młodą, kreatywną ekipą

• Pracę w pięknym lokalu

• Możliwość wdrażania w życie własnych pomysłów w stale rozwijającej się restauracji

Wymagania:

• Książeczka sanepidowska

• Status studenta

Stawkę ustalamy indywidualnie w zależności od doświadczenia oraz umiejętności.

Śląskie

Śląskie, Łaziska Górne, Łaziska-Centrum
ID: 871808342