2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Warmińsko-mazurskie
  6. Kelner, barman, barista - Olsztyn
Dodane 09 kwietnia 2024

Kelner/Kelnerka do obsługi imprez i przyjęć

Wynagrodzenie

30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Olsztyn

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukujemy energicznych, doświadczonych osób do pracy na stanowisku kelner/kelnerka przy obsłudze uroczystości, przyjęć i imprez. Praca głównie w weekendy, również w godzinach nocnych. Jeśli masz pasję do obsługi klienta, doskonałe umiejętności komunikacyjne i lubisz pracować w dynamicznym środowisku, to ta praca jest dla Ciebie!

Obowiązki:

  • Obsługa Gości podczas różnorodnych imprez i przyjęć, w tym wesel, bankietów, urodzin, komunii itp.,

  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta, zgodnie z naszymi standardami,

  • Przygotowanie przyjęć oraz serwowanie napojów i potraw,

  • Sprzątanie po zakończonych przyjęciach,

  • Utrzymywanie porządku w miejscu pracy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako kelnerka/kelner będzie dodatkowym atutem, ale nie jest niezbędne - chęć do nauki jest mile widziana!

  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność,

  • Zaangażowanie oraz pozytywne podejście do pracy,

  • Gotowość do elastycznych godzin pracy, w tym wieczorów i weekendów,

  • Nienaganny wygląd i kultura osobista.

Oferujemy:

  • Pracę w przyjaznym i dynamicznym środowisku,

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w obsłudze imprez i przyjęć,

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania,

  • Elastyczny grafik pracy dostosowany do Twoich potrzeb.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV poprzez formularz w serwisie OLX. Zastrzegamy możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Ziołowa Dolina

Wilimowo 10a

11-041 Olsztyn

www.ziolowa-dolina.pl

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 910560706