2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Małopolskie
  6. Kelner, barman, barista - Kraków
  7. Kelner, barman, barista - Stare Miasto
Dodane 16 kwietnia 2024

Kelner/kelnerka do obsługi śniadań

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Portfel Inwestycyjny Apartamenty i Hotele - operator hotelowy zarządzający obiektami pod brandami własnymi i międzynarodowymi poszukuje kelnerów śniadaniowych do kilku swoich restauracji w 4* hotelach

Godziny pracy około 6-14

Zakres zadań:

  • zapewnianie wysokiego standardu obsługi gości korzystacjących z usług gastronomicznych

  • udzielanie gościom informacji na temat potraw

  • utrzymywanie porządku oraz dbałość o estetykę miejsca pracy

  • przestrzeganie norm sanitarnych, bezpieczeństwa oraz higieny

  • dbałość o pozytywny wizerunek firmy

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • umiejętność budowania relacji z Gośćmi oraz pozytywne nastawienie

  • samodzielność oraz zaangażowanie

  • wysoka kultura osobista

  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę

  • elastyczny grafik, możliwość dostosowania wymiaru godzin do dyspozycyjności

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w prestiżowym obiekcie

  • pakiet benefitów

  • atrakcyjna wypłata zawsze na czas

Zapraszamy do aplikowania!

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 912229814