2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Dolnośląskie
  6. Kelner, barman, barista - Zgorzelec
Tomek
Dodane 30 kwietnia 2024

Kelner / Kelnerka Hotel 3* Włochy| Andrian, South Tyrol| 1800€ netto|

Wynagrodzenie

8 000 - 8 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zgorzelec

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Stanowisko: Kelner/Kelnerka

Lokalizacja: Andrian, Południowy Tyrol, Włochy

Termin pracy: Kwiecień/maj do października.

Obowiązki:

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywny, lub bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

  • Doświadczenie w obsłudze kelnerskiej mile widziane.

  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku.

  • Pozytywne nastawienie i dobre umiejętności interpersonalne.

Hotel oferuje:

  • Bezpłatne zakwaterowanie bezpośrednio w obiekcie

  • Bezpłatne wyżywienie ( 3 posiłki)

  • Praca 6 dni w tygodniu z jednym dniem wolnym

  • Miesięczne zarobki 1800 € netto

  • Umowę o pracę z Włoskim pracodawcą

Chętnie rozmawiamy z kandydatami i odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące oferty pracy :)

Lokalizacja

Zgorzelec,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Zgorzelec
ID: 914039754