2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Pomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Krynica Morska
Dodane 26 kwietnia 2024

Kelner / Kelnerka -Hotel Kahlberg Krynica Morska (CAŁOROCZNA)

Wynagrodzenie

5 500 - 5 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Krynica Morska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hotel Kahlberg to obiekt z wieloletnim doświadczeniem oraz ugruntowaną pozycja na mapie turystycznej Mierzei Wiślanej. Jesteśmy marką rodzinną, dbającą o naszych pracowników tak samo jak o naszych klientów. Wierzymy, że zadowolenie naszej ekipy i pozytywna atmosfera pracy w bezpośredni sposób przekłada się na niepowtarzalny klimat Hotelu Kahlberg.

Jeżeli lubisz kontakt z ludźmi, jesteś optymistą i zarażasz uśmiechem, a Twoim celem jest praca w prestiżowym hotelu zapraszamy do aplikowania.

Poszukujemy osób na stanowisko: KELNER / KELNERKA

PRACA CAŁOROCZNA !!! OD ZARAZ !

Miejsce pracy: Krynica Morska

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa gości hotelowych, w tym przyjmowanie i serwis zamówień, rozliczanie rachunków gości, pomoc na recepcji

  • Obsługa gości indywidualnych oraz grup zorganizowanych

  • Dbanie o czystość i porządek w miejscu wykonywania pracy

  • Dbanie o profesjonalną obsługę gościa i pozytywny wizerunek hotelu

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego i/lub języka niemieckiego – stopień komunikatywny

  • Zdolność adaptacji do dynamicznego środowiska pracy w hotelu

  • Zorientowanie na potrzeby gości oraz umiejętności nawiązywania i podtrzymywania relacji

  • Rozwinięte zdolności interpersonalne i wysoka kultura osobista

  • Zdolności organizacyjne, samodzielność i dokładność w działaniu

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dyspozycyjność oraz zdolność do pracy w warunkach stresu

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • możliwość dostosowania grafiku czasu pracy do indywidualnych potrzeb

  • szkolenie wdrożeniowe wraz ze stałym wsparciem w trakcie pracy

  • interesującą pracę pełną ciekawych zadań oraz wyzwań

  • możliwość zakwaterowania lub dofinansowania kosztów dojazdu

  • pracę w przyjaznej atmosferze

  • możliwość rozwoju i poszerzania swoich umiejętności

Prosimy o umieszczenie w CV obowiązującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez Hotel Kahlberg w Krynicy Morskiej, ul. Bosmańska1 , w tym wizerunku, dla celów związanych z uczestnictwem w procesie rekrutacyjnym. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Lokalizacja

Krynica Morska,

Pomorskie

Pomorskie, Krynica Morska
ID: 667980364