2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Mazowieckie
  6. Kelner, barman, barista - Konstancin-Jeziorna
Dodane 04 maja 2024

Kelner / Kelnerka , Konstancin-Jeziorna ,Warszawa Nowa Restauracja

Wynagrodzenie

4 500 - 7 000 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Konstancin-Jeziorna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Nowa restauracja w Konstancinie, Las i Wino serwująca kuchnię europejską . Bardzo dobry gość , jeśli wiesz o czym mówię :)

Do dyspozycji mamy również swój hotel, dzięki czemu miejsce często wybierane jest na imprezy firmowe i wesela.

serwis 10 % od 4 os.

również serwis od wesel i imprez firmowych

doskonały dojazd jeśli masz auto nie martw się o parking tak jak to ma miejsce w centrum warszawy. Miejsce parkingowe masz u nas zapewnione.

Do dyspozycji mamy piękny ogród przyciągający lokalnych gości.

Szukamy osoby na stałe. Dla nas liczą się twoje chęci do pracy. Jeśli masz jakieś braki uzupełnimy je naszym doświadczeniem.

Biznes nie jest uzależniony od obrotu restauracji. Gwarantuje to tobie pensję na czas i stabilność zatrudnienia.

Restauracja sąsiaduje z karczmą Zalewajka przy samym wejściu do Parku Chojnowskiego co wiąże się ze sporym ruchem pieszym .

Stawka wynagrodzenia będzie omawiana z każdym z kandydatów indywidualnie.

Fajnie zgrany zespół.

W sezonie, wydarzenia z muzyką na żywo

Obowiązki:

  • Przyjmowanie zamówień.

  • Odpowiadanie na pytania dotyczące dań w menu.

  • Doradzanie klientom przy wyborze dań i napojów.

  • Komunikacja, która pozytywnie wpływa na zadowolenie klientów.

  • Przyjmowanie płatności.

  • Utrzymywanie czystości stołów.

Wymagania:

  • Doskonałe umiejętności obsługi klienta.

  • Umiejętność oceny zadowolenia klienta i reagowanie na jego potrzeby.

  • Podejście zorientowane na pomoc klientom i współpracownikom.

  • Miła aparycja, uśmiech

  • Chęć do pracy

Lokalizacja

Konstancin-Jeziorna,

Mazowieckie

Mazowieckie, Konstancin-Jeziorna
ID: 897277163