2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Kujawsko-pomorskie
  6. Kelner, barman, barista - Bydgoszcz
Dodane 16 kwietnia 2024

Kelner/kelnerka na weekendy

Lokalizacja

Bydgoszcz

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy

Lokal TRAVA na Starym Rynku. Poszukujemy kelnera - kelnerki z nastawieniem na pracę w godzinach nocnych.

Zakres obowiązków dość prosty: - Zbieranie szkła z ogródka letniego oraz stolików wewnątrz lokalu - Rozstawianie czystego szkła na barze - Mycie stolików - Pomoc barmańska w zakresie: kruszenia lodu, uzupełniania lodówek oraz brakujących alkoholi na półkach

Praca w godzinach nocnych w weekendy (piątek, sobota) w godzinach 19:00 - 3:00

Fajna ekipa, przyjemna atmosfera, hektolitry alkoholu ( oczywiście po pracy) Dane kontaktowe można zostawiać bezpośrednio w lokalu :)

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 912301808