2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Kujawsko-pomorskie
  6. Kelner, barman, barista - Białe Błota
Dodane 18 kwietnia 2024

Kelner/kelnerka / pomoc kuchenna restauracja hotel Białe Błota

Lokalizacja

Białe Błota

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy kelnera/kelnerki i pomocy kuchennej do pracy w restauracji w Hotelu Sylwana w Białych Błotach.

Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane. Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia oraz umiejętności.

Praca na stałe , nie tylko na sezon.

Opis stanowiska:

  • Obsługa gości w restauracji (imprezy okolicznościowe i goście indywidualni)

  • Przygotowywanie stołów, sprzątanie sali

  • Elastyczny czas pracy.

Zapraszamy

Lokalizacja

Białe Błota,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Białe Błota
ID: 829529719