2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Warmińsko-mazurskie
  6. Pozostałe - Skorupki
Dodane 24 maja 2024

Kelner/Kelnerka - Przystań Jachtowa Zanzibar

Lokalizacja

Skorupki

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Przystań Jachtowa Zanzibar położona jest nad Jeziorem Tałtowisko na żeglarskim Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, w samym centrum Mazur. Szukający strawy cielesnej i duchowej znajdą pokrzepienie w Tawernie ze smacznym domowym jedzeniem i doskonałą żeglarską atmosferą, niejednokrotnie umilaną koncertami i pląsami. Kto raz poczuje atmosferę tego miejsca będzie chciał zawitać tu ponownie.

Do tego właśnie urokliwego zakątka poszukujemy pracownika na stanowisko Kelner/Kelnerka.

DO TWOICH OBOWIĄZKÓW BĘDZIE NALEŻAŁO:

  • Zapewnienie najwyższej jakości obsługi gości,

  • Przyjmowanie zamówień,

  • Doradzanie w wyborze potraw,

  • Znajomość obowiązującego menu oraz promocji,

  • Utrzymywanie porządku oraz dbałość o estetykę i czystość miejsca pracy,

  • Dbałość o pozytywny wizerunek miejsca pracy i pracodawcy.

OCZEKUJEMY OD CIEBIE:

  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów,

  • Pozytywnego nastawienia do ludzi,

  • Umiejętności pracy w zespole,

  • Sumienności, zaangażowania i entuzjazmu,

  • Wysokiej kultury osobistej,

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku Kelnera/Kelnerki.

OFERUJEMY:

  • Stabilne warunki zatrudnienia,

  • Elastyczne godziny pracy,

  • Wprowadzenie w obowiązki Kelnera/Kelnerki,

  • Jasne zasady współpracy.

Prosimy o dołączenie klauzuli o zgodzie dotyczącej przetwarzania danych osobowych na potrzeby rekrutacji przez Best Auto Sp. z o.o.

Lokalizacja

Skorupki,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Skorupki
ID: 917344389