2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Warmińsko-mazurskie
  6. Kelner, barman, barista - Iława
Dodane 23 kwietnia 2024

Kelner/Kelnerka restauracji hotelowej

Lokalizacja

Iława

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

W związku z rozwojem GrandHotel Tiffi poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kelner/kelnerka restauracji hotelowej

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa gości

  • Dbanie o wizerunek i najwyższą jakość świadczonych usług

  • Współpraca z pozostałymi działami hotelu

Wymagania:

• Doświadczenie w obsłudze gości restauracji

• Dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

• Samodyscyplina i doskonała organizacja pracy

• Dobra znajomość zagadnień gastronomicznych (HACCP)

• Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji z gośćmi

• Wysoka kultura osobista

• Dyspozycyjność, odpowiedzialność i punktualność

• Komunikatywność i uśmiech:)

Korzyści:

Oferujemy ciekawą, pełną wyzwań pracę w przyjaznej atmosferze oraz możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w dynamicznym zespole. Elastyczne godziny pracy oraz niezbędne narzędzia do pracy.

Jeżeli jesteś zainteresowany tą ofertą prześlij do nas swoją aplikację ze zdjęciem

Prosimy o dodanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Lokalizacja

Iława,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Iława
ID: 750436619