2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Pomorskie
  6. Kelner, barman, barista - Sopot
  7. Kelner, barman, barista - Centrum
Dodane 23 kwietnia 2024

Kelner/Kelnerka Sopot

Wynagrodzenie

3 200 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sopot, Centrum

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Lokal, który istnieje od 28 lat, odwiedzany przez zarówno stałą klientelę i zagranicznych gości.

Karczma Irena poszukuje osoby, która obejmie stanowisko kelnerki/ kelnera.

Mile widziane: - uśmiech i pozytywne nastawienia w kontaktach z gośćmi - gotowość do pracy w systemie zmianowym, również w weekendy - chęci do pracy w zespole - znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym - aktualną książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Główne zadania: - obsługa gości restauracji - dbanie o porządek w miejscu pracy - obsługa programu sprzedażowego i terminala płatniczego

Oferujemy: - pracę w stabilnej firmie, w miłej i przyjaznej atmosferze - pracę na umowę zlecenie, na umowę o pracę, całoroczne zatrudnienie - wynagrodzenie wypłacane terminowo.

Wynagrodzenie uzaleznione bedzie od formy zatrudnienia, rodzaju umowy i statusu osoby zatrudnionej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń drogą mailową na biuro(małpa)pensjonat-irena.com lub kontakt telefoniczny pod nr. tel.: 58 551 20 73.

Zapraszamy serdecznie.

Pomorskie

Pomorskie, Sopot, Centrum
ID: 913934042