2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Małopolskie
  6. Kelner, barman, barista - Kraków
  7. Kelner, barman, barista - Stare Miasto
Dodane 26 kwietnia 2024

Kelner / Kelnerka w Hamsa Hummus & Happiness Restobar

Wynagrodzenie

27 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Hamsa Hummus & Happiness Restobar to nowoczesne i swobodne miejsce w samym sercu krakowskiego Kazimierza, którego wystrój i aromaty zabiorą Cię na ulice Izraela.

Poszukujemy Kelnera/Kelnerki, który/a wspólnie z nami będzie tworzył/a wyjątkową atmosferę.

Oferujemy:

elastyczny grafik,

kontakt z Gośćmi zagranicznymi - znajdujemy się w bardzo turystycznym miejscu,

stawkę godzinową + napiwki indywidualne + napiwek doliczony automatycznie do grup od 6 osób

pracę w zgranym zespole,

Twoje obowiązki:

serwowanie bliskowschodnich dań,

rekomendowanie potraw z menu,

przygotowywanie weekendowego bufetu śniadaniowego,

współpraca z barmanem i kucharzami.

Oczekujemy:

komunikatywnej znajomości j.angielskiego,

otwartości na ludzi,

aktualnej książeczki sanitarnej,

umiejętności pracy zespołowej,

zaangażowania w działania Hamsy,

mile widziane doświadczenie na stanowisku kelnera,

mile widziana znajomość programu POS,

Daj się poznać i zostaw nam swoje CV :)

Etapy rekrutacji:

1. Twoje CV 2. Rozmowa telefoniczna z wybranymi osobami 3. Dzień próbny 4. Podsumowanie i decyzja o zatrudnieniu :)

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 632174627