2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Śląskie
  6. Kelner, barman, barista - Bystra
Dodane 03 kwietnia 2024

Kelner / Kelnerka w Hotelu Magnus Resort

Wynagrodzenie

29 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Bystra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Magnus Resort jest hotelem 4-gwiazdkowym, gwarantującym wysoką jakość oferowanych usług.

Obecnie poszukujemy osób do pracy w gastronomii, Pań i Panów- KELNERÓW

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • profesjonalna obsługa Gości w punktach gastronomicznych obiektu,
  • reprezentowanie wizerunku firmy zgodnie z etykietą hotelową i wskazanymi standardami                     .
  • sprzedaż usług świadczonych przez hotel, z dbałością o zaspokojenie potrzeb Gości

WYMAGANIA:

  • doświadczenie - mile widziane;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • dyspozycyjność i zaangażowanie;
  • znajomość języka angielskiego;
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym;
  • aktualna książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych

FIRMA OFERUJE:

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy lub umowę zlecenie/praca dodatkowa - do ustalenia wg. życzenia pracownika;
  • interesującą pracę w gronie profesjonalistów;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pracę w młodym, zgranym, dynamicznym zespole;
  • zniżki na usługi w hotelu dla pracowników ich rodzin;
  • ciepły posiłek;
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Lokalizacja

Bystra,

Śląskie

Śląskie, Bystra
ID: 514662782