2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Dolnośląskie
  6. Kelner, barman, barista - Wrocław
  7. Kelner, barman, barista - Śródmieście
Dodane 01 maja 2024

Kelner/kelnerka w Restauracji Tarasowej - Hala Stulecia

Lokalizacja

Wrocław, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Dzień dobry,

Poszukujemy doświadczonego, energicznego i pasjonującego się gastronomią kelnera/kelnerki do Restauracja Tarasowa - Hala Stulecia . Jeśli jesteś osobą entuzjastyczną, masz zdolności komunikacyjne oraz chęć dostarczania wyjątkowych doświadczeń kulinarnych, to ta praca jest dla Ciebie!

 Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie (w zależności od umiejętności na start dla osób nie posiadających statusu ucznia/studenta od 25 zł netto),

  • B2B, umowa o pracę po okresie próbnym lub umowa zlecenie

  • przyjazne środowisko pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego w prestiżowej restauracji z doskonałą kuchnią.

Obowiązki:

• Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta zgodnie z standardami restauracji

• Przyjmowanie zamówień i profesjonalne doradztwo w kwestii menu

• Sprawnie obsługiwanie systemu POS

• Utrzymywanie czystości i porządku w strefie restauracyjnej

• Współpraca z zespołem w celu zapewnienia płynnego przebiegu serwisu

Wymagania:

• Doświadczenie w obsłudze klienta w restauracji lub podobnym środowisku

• Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność

• Znajomość podstawowych zasad obsługi kelnerskiej i etykiety

• Dobra organizacja czasu i umiejętność pracy w warunkach dużej frekwencji

• Znajomość języka angielskiego (mile widziana).

Jeśli jesteś gotowy/a dołączyć do naszego zespołu i stworzyć niezapomniane doświadczenia dla naszych gości, prześlij swoje CV na wskazany adres mailowy z dopiskiem:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Wrocławskie Przedsiębiorstwo Hala Ludowa Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu ul. Wystawowa 1, w celu realizacji procesów rekrutacji”.

Miejsce pracy: Restauracja Tarasowa

Termin składania aplikacji: do 15 maja 2024 r.

Czekamy na Ciebie!

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Śródmieście
ID: 805571616