2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Pomorskie
  6. Kelner, barman, barista - Sopot
  7. Kelner, barman, barista - Dolny Sopot
Dodane 09 maja 2024

Kelner/kelnerka w restauracji w Sopocie

Wynagrodzenie

4 600 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sopot, Dolny Sopot

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Cześć!

Restauracja "U Pana Boga w Ogródku" w Sopocie oraz Stowarzyszenie Filmowców Polskich poszukuje nowych osób do zespołu.

Obowiązki:

  • Przyjmowanie zamówień i rezerwacji

  • Udzielanie informacji dotyczące dań w menu

  • Doradzanie gościom przy wyborze dań i napojów

  • Komunikacja, która pozytywnie wpływa na zadowolenie klientów

  • Przyjmowanie zapłat

  • Zbieranie brudnych naczyń ze stołów

  • Utrzymywanie czystości stołów, restauracji i baru

  • Przygotowywanie napojów

Wymagania:

  • Doskonałe umiejętności obsługi gości

  • Umiejętność oceny zadowolenia klienta i reagowanie na jego potrzeby

  • Podejście zorientowane na pomoc gościom i współpracownikom

  • Bardzo dobre zdolności organizacyjne

  • Umiejętność zachowania spokoju i profesjonalizmu

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie

  • Elastyczny grafik

  • Wynagrodzenie dopasowane do umiejętności

  • Szkolenia i możliwość rozwoju

  • Posiłki i napoje pracownicze

  • Młody zespół

  • Darmowy parking i bliskość morza :)

Pomorskie

Pomorskie, Sopot, Dolny Sopot
ID: 884049857