2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Pomorskie
  6. Kelner, barman, barista - Gdynia
  7. Kelner, barman, barista - Wzgórze Świętego Maksymiliana
Dodane Dzisiaj o 07:14

Kelner/kelnerka- Włoska Restauracja ViceVersa

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdynia, Wzgórze Świętego Maksymiliana

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

ViceVersa Włoska Restauracja szuka pracownika na stanowisko kelner/kelnerka

Miejsce pracy: Gdynia (Bulwar Nadmorski)

STAWKA - 24 zł

Pełny Etat

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • książeczka do celów sanitarno- epidemiologicznych,

  • nienaganna prezencja i aparycja,

  • biegła znajomość języka polskiego, znajomość języka angielskiego co najmniej w stopniu komunikatywnym,

  • mile widziana znajomość innych języków obcych,

Zakres obowiązków:

  • obsługa Gości zgodnie ze standardami firmy,

  • dbanie o czystość w Restauracji,

  • realizacja założonych planów sprzedażowych.

W zamian oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,

  • stabilne zatrudnienie,

  • możliwość rozwoju

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Wzgórze Świętego Maksymiliana
ID: 909160802