2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Śląskie
  6. Kelner, barman, barista - Częstochowa
  7. Kelner, barman, barista - Wyczerpy - Aniołów
Dodane 24 kwietnia 2024

Kelner / Kelnerka zatrudnimy

Wynagrodzenie

18 - 22 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Częstochowa, Wyczerpy - Aniołów

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

OPIS

Szukamy energicznej i komunikatywnej osoby na stanowisko kelnerki w restauracji Indyjskie Curry.

Oferujemy:

- elastyczne godziny pracy – praca 2/3 razy w tygodniu lub więcej, w tygodniu oraz weekendy, istnieje też możliwość pracy kilka godzin dziennie, wszystko do ustalenia,

Obowiązki:

·         Obowiązki:

- obsługa gości w sposób uprzejmy i profesjonalny,

- przyjmowanie zamówień na sali oraz przez telefon,

- serwowanie potraw i napojów,

- monitorowanie stanu zapasów i utrzymanie porządku w miejscu pracy.

Restauracja znajduje się w centrum Częstochowy przy ul. Kopernika 22. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefonicznie

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Wyczerpy - Aniołów
ID: 914258947