2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Pomorskie
  6. Kelner, barman, barista - Ustka
Dodane 26 kwietnia 2024

Kelner lub Barman - Tawerna COLUMBUS 21-24 zł NETTO

Lokalizacja

Ustka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Chcesz tworzyć miejsce z doskonałą atmosferą i być częścią najlepszej gastro – ekipy w mieście?

To jesteś w dobrym miejscu!

Tawerna COLUMBUS to najwyżej oceniana restauracja w Ustce w doskonałej lokalizacji z widokiem na morze.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko KELNER / POMOC KELNERSKA oraz BARMAN / POMOC BARMAŃSKA

Praca stała / w weekendy.

Twoje zadania:

  • profesjonalna obsługa gości według wyznaczonych standardów

  • dbanie o wizerunek lokalu

  • utrzymanie czystości na sali oraz rozdzielni kelnerskiej

  • przestrzegania zasad HACCP

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie lub jego brak, chętnie Ciebie wszystkiego nauczymy

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • odpowiedzialność i dyspozycyjność

  • komunikatywność i otwartość

  • uśmiech i pozytywne nastawienie

  • wysoka kultura osobista

  • ważne badania sanitarno-epidemiologiczne

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie przez cały rok

  • umowa o pracę lub zlecenie

  • terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie + premia i udział w napiwkach

  • szkolenia wewnętrzne

  • elastyczny grafik pracy

  • praca w zgranym zespole

  • zatrudnienie w stabilnej i szybko rozwijającej się firmie

Dodatkowe atuty:

  • możliwość rozwoju i awansu

  • posiłki pracownicze

  • pakiet medyczny

  • ubezpieczenie grupowe

  • rabaty pracownicze

  • imprezy integracyjne

  • paczki świąteczne

W wiadomości z CV prosimy o określenie stanowiska: Kelner/Pomoc kelnerska/Barman/Pomoc Barmańska.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

W CV prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Lokalizacja

Ustka,

Pomorskie

Pomorskie, Ustka
ID: 676195277